KANCELARIA PODATKOWA Anna Kłosowska - rozliczenie podatku z zagranicy
Niemcy - usługi dodatkowe
Elterngeld - dodatek dla noworodka

Betreuungsgeld czyli dodatkowe świadczenie na dziecko

E301
Druk E 301 jest to dokument potwierdzający okres pracy na terenie Niemiec. Zaledwie do ośmiu tygodni uzyskasz druk, dzięki któremu Twoje lata pracy zagranicą, zostaną doliczone do polskiej emerytury.

TŁUMACZENIE PISM
Otrzymałeś pisma, druki których nie rozumiesz? Zadzwoń bądź napisz do nas, a my pomożemy Tobie w przetłumaczeniu nawet najbardziej zawiłego języka urzędowego. Powierz nam swoją korespondencję a unikniesz nieporozumień z urzędami.

PISANIE ODWOŁAŃ I ZAŻALEŃ
Rozliczyłeś się z podatku, a może starałeś się o zasiłek rodzinny? Nie masz pewności co do poprawności decyzji? Wydaje Ci się, że decyzja jest błędna? Sprawdzimy ją dla Ciebie i w razie konieczności napiszemy zażalenie, odwołanie lub skargę. Im wcześniej się do nas zgłosisz tym większe masz szanse na pozytywny wynik odwołania. Pomożemy Ci w sprawach podatkowych i socjalnych! Czekamy na Twój telefon, abyś mógł dowiedzieć się więcej.

TELEFONY DO URZĘDÓW
Nurtują Cię pytania o sprawy prowadzone w Niemczech? Chcesz dowiedzieć się na jakim etapie są Twoje świadczenia? Zgłoś się do nas! Szczegółowo dowiemy się o informacje, których potrzebujesz a jeśli konieczna będzie pomoc w rozwikłaniu trudności, służymy radą i pomocą. rzędów. Otrzymasz szczegółowe informacje na temat swoich spraw, a w razie problemów służymy pomocą i radą.
PAMIĘTAJ: Zawsze lepiej jest „trzymać rękę na pulsie” i regularnie sprawdzać statusy spraw w urzędach.

Czytaj więcej...


Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń

 INFOLINIA +31 641 350 515   +48 224 546 600
CZYNNA
8:00 - 20:00WAŻNE TERMINY

BRAK TERMINÓW W NAJBLIŻSZYM CZASIE
Odwiedzaj nas regularnie, aby być na bieżąco Zwrot podatku
Zasiłek rodzinny
Ostatnia aktualizacja: 27 01 2019, 11:40:28 CET
 


Dojazd do klienta

Promocja dla stałych klientówDHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube Polityka prywatności ©2013-2017 Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska
 Rozlicz się ONLINE Strona główna Proszę wybrać język - polski Please choose a language - english Моля, изберете език - български Selectaţi limba - română e-mail Aktualne promocje