O nas - Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska - zwrot podatku z zagranicy  
KANCELARIA PODATKOWA Anna Kłosowska - rozliczenie podatku z zagranicy


Rozliczenie, zwrot podatku z Holandii i z zagranicy

Kancelaria podatkowa

  Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska jest firmą działającą w obszarze doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w usługach socjalnych i podatkowych z  Holandii  Niemiec  Anglii  Belgii  Austrii  Norwegii  Danii  Irlandii.

  Firma może poszczycić się długoletnią tradycją - jej początki sięgają 1999 roku, kiedy to była jedną z pierwszych, która już wtedy doradzała klientom w zakresie usług finansowych.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom szybkiego, możliwie najwyższego zwrotu podatku przy zapewnieniu solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji.

  Długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą oraz szerokim doświadczeniem, także w sprawach trudnych, nietuzinkowych i skomplikowanych. Współpracujemy z prawnikami w kraju i za granicą, Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami, tak aby zapewnić naszym klientom serwis na najwyższym poziomie.

  Siedzibą i jednocześnie centralą naszej firmy jest Opole. Wychodząc naprzeciw naszym klientom otworzyliśmy kolejne biura w Gliwicach, Raciborzu, Złotowie, Lesznie i Rzeszowie.
Kancelaria Podatkowa posiada też swoje oddziały na terenie Holandii w Den Haag, Tilburgu, Apeldoorn i Lelystad.

  Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowana kadra kilkudziesięciu osób z wyższym wykształceniem ekonomicznym i prawnym władająca kilkoma językami obcymi. Pozostają oni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

  Serdecznie dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług.

Biura w Polsce Biura w Holandii
Biura w Polsce Biura w HolandiiOstatnia aktualizacja: 31 08 2017, 08:29:19 CEST


 

KALKULATOR PODATKOWY ONLINE
wylicz swój zwrot z podatku
Kalkulator podatkowy

Dojazd do klienta

MustangDHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube ©2013-2017 Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska
 Rozlicz się ONLINE Strona główna Proszę wybrać język - polski Please choose a language - english Моля, изберете език - български Selectaţi limba - română e-mail Kalkulator online Aktualne promocje