O nas - Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska - zwrot podatku z zagranicy  
KANCELARIA PODATKOWA Anna Kłosowska - rozliczenie podatku z zagranicy


Rozliczenie, zwrot podatku z Holandii i z zagranicy

Kancelaria podatkowa

  Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska jest firmą wspierającą Polaków pracujących za granicą w sprawach urzędowych. Specjalizujemy się w usługach socjalnych i podatkowych, jednak często wychodzimy poza ich zakres pomagając rozwiązać różnorodne problemy naszych Rodaków za granicą.
Obsługujemy takie kraje jak:  Holandia  Niemcy  Anglia  Belgia  Austria  Norwegia  Dania  Irlandia.

  Początki naszej działalności sięgają 1999 roku, kiedy to byliśmy jedną z pierwszych firm, która pomagała naszym obywatelom w wielu kwestiach dotyczących życia i pracy za granicą. Naszym priorytetem jest przekazanie informacji Klientom w taki sposób, aby realizowane z naszą pomocą sprawy doprowadziły do wydania szybkich decyzji urzędowych uwzględniających możliwie najwyższe korzyści finansowe (np. zwrot z podatku, świadczenia socjalne, dodatki) lub pozafinansowe (np. zezwolenia, zwolnienia, certyfikaty). Każdy Klient może liczyć z naszej strony na solidność, bezpieczeństwo i ochronę swoich danych osobowych.

  Długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą oraz szerokim doświadczeniem, także w sprawach trudnych, nietuzinkowych i skomplikowanych. Współpracujemy z prawnikami w kraju i za granicą, Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami, tak aby zapewnić każdemu serwis na najwyższym poziomie.

  Siedzibą i jednocześnie centralą naszej firmy jest Opole. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom otworzyliśmy kolejne biura w Gliwicach, Raciborzu, Złotowie, Lesznie i Rzeszowie.
Kancelaria Podatkowa posiada też swoje oddziały na terenie Holandii w Den Haag, Tilburgu i Apeldoorn.

  Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowana kadra kilkudziesięciu osób z wyższym wykształceniem ekonomicznym i prawnym władająca kilkoma językami obcymi. Pozostają oni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

  Serdecznie dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług.

Biura w Polsce Biura w Holandii
Biura w Polsce Biura w HolandiiOstatnia aktualizacja: 09 04 2019, 10:38:38 CEST


 


Dojazd do klientaDHTML Menu / JavaScript Menu Powered By OpenCube Polityka prywatności ©2013-2017 Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska
 Rozlicz się ONLINE Strona główna Proszę wybrać język - polski Please choose a language - english Моля, изберете език - български Selectaţi limba - română e-mail Aktualne promocje